Genesis Gaming Headset | Toron 531 | Wired | Over-Ear | Microphone | White
- TootjadGenesis
- Mudel: NSG-2339
- Saadavus: 2
-
43€
Genesis Gaming Headset | Toron 531 | Wired | Over-Ear | Microphone | White
| All | |
| Draiveri suurus | 50 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 244.00 mm |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mikrofoni sagedus | 100-10k Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -42 dB |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 125 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pistmik(ud) | Mini Jack 3.5 mm x1, Mini Jack 3.5 mm x2 |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Producer product name | Toron 531 |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| Ühilduvus | Android, Asus Rog Ally, Microsoft XBOX One S, Microsoft XBOX One X, Microsoft XBOX Series S, Microsoft XBOX Series X, PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5, Steam Deck, XBOX One |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wireless | No |
Sildid: genesis gaming headset toron 531 wired over-ear microphone white, nsg-2339, genesis, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid







